Öneri ve istek kutusu

9 yıl 8 ay önce #2716 Yazan: ganioğlu
Müdürlüğümüze ait öneri ve istek kutusuna atılan bazı yazıları ile BİMER veya Bölge Müdürlükleri aracılığı ile gönderilen dilekçelerde geçen bir kısım yazıları sizlerle paylaşmak istedim.Bunlardan bazıları düşündürücü bazıları ise insanı gülümseten cinsten.
Bir vatandaşımız geçenlerde bir yazı atmış kullandığı kelimelerden tahsilli olduğu anlaşılıyor. Vatandaşımız başvuru sırasında 5 dakika beklemiş bu sırada hava çok sıcak olduğundan terlemiş olsa gerek ben diyor sıra beklerken terlemeyi hak etmiyorum.Sizler yüzünden terlemek zorunda kaldım buraya bir klima takdırmış olsaydınız terlemezdik diyor.Hiç aklına gelmemiş başvurudaki memurun her gün sabah sekizden akşam'ın beşine kadar kadar orada görev yaptığı.
Kendisinin dört yıllık üniversite mezunu olduğunu belirten şahıs Bölge Müdürlüğüne gönderdiği dilekçede kendisine 27 mart 2014 tarihinde randevu verildiğini fakat 31martta müdürlüğümüze geldiklerini işlemi yapacak olan memurun seçim nedeniyle o gün izinli olduğunu öğrendiklerini durumu müdüre anlattıklarında yapacak bir şeyin olmadığını 1 nisanda gelmeleri gerektiğini söylediğini bunun üzerine Müdür yardımcısına gittikleri (buradaki müdür yardımcısı ben oluyorum) müdür yardımcısının kendilerini sabırla dinlediğini işlem için imzaya gelen birinin emzikli çocuğunun olması nedeniyle kendilerine '' öğleden sonra 3'e kadar bekleyin memurumuz sabah saat 6.30 da evine gitti 3'ten sonra arayayım imzanızı alsın dediğini ve saat 2.45'te memurun evden gelerek işlemi sonuçlandırıp tekrar evine gittiğini belirttikten sonra sabah 10'da gelip öğleden sonra 3 te tapu dairesinden ayrılmasından dolayı psikolojisinin bozulduğunu belirtmektedir.İşin garip tarafı bu dilekçesini Bölge Müdürlüğüne mayıs ayının sonraları doğru gönderiyor.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş .

Sayfa oluşturma süresi: 0.057 saniye
Geliştiren: Kunena Forum