ormana geçen arsa

9 yıl 7 ay önce #2763 Yazan: çeşme
mrh yaklaşık bır hafta once foruma soru yazmıştım ama henüz cevap gelmedi.acaba einize geçtimi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş .

9 yıl 7 ay önce #2765 Yazan: hkocak
Sn. "çeşme" dikkatine;

Soruyu hangi köşeye yazdınız? Eğer gelmiş olsa idi aktifite edilmiş olurdu. Siz sorunuzu bu sayfaya tekrar yazarsanız değerlendirmeye alınır. ... Hüseyin KOÇAK
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: çeşme

9 yıl 7 ay önce #2766 Yazan: çeşme
İyi günler İzmir ili Çeşme ilçesinde Karadağ mevkiinden annanemin arsaları vardı.Çeşme marinaya tepeden bakıyor.Çok değerli yerler 1971 yılında ellerinde tapu olmasına rağmen karşılığında hiçbir bedel verilmeden orman vasfına geçmiş.ve 2008 yılında kesinleşmiş.ben sizin yazılarınızı okuyorum insanlara bilginizi sunuyorsunuz.

9 yıl 7 ay önce #2767 Yazan: çeşme
size konuyla alakalı resimleri ve kararlarıda yolluyorum.tesekkürler.

9 yıl 7 ay önce #2771 Yazan: hkocak
Sn."çeşme" dikkatine;

Ne yazık ki tapusu bulunan, hatta kadastro (ya da tapulama) çalışmalarıyla tapuya bağlanmış parsellerin dahi orman içinde kalması ile karşılaşılabilmektedir. Sebebi uzun hikaye!.. Ama Sitenin "MAKALELER" kategorisi, "ORMAN" sayfasında "TAPULU TAŞINMAZLARIN ORMAN İÇİNDE KALMASI" başlıklı makale yer almaktadır. Sebebi orada ayrıntılı olarak yer almaktadır. O makaleyi okumanızı öneririm. ... Hüseyin KOÇAK

9 yıl 7 ay önce #2772 Yazan: çeşme
Cevaplaribiz icin tesekkurler.arsamiz 2008 yilinda ormana tescilkidir.bundan sonraki asamada dava acilinca arsa bedeli kadar ucret alma hakkimiz varni.ayrica avrupa insan hak.mah. gidebilirmiyiz

Sayfa oluşturma süresi: 0.061 saniye
Geliştiren: Kunena Forum